Area 40 Sp. z o.o.

Startseite

NOWOŚĆ! ALIENTO Z CZUJNIKIEM TEMPERATURY
Rozwinięciem idei sterownika Aliento jest Aliento Sensor. Poprzez dodanie czujnika temperatury oraz dostosowanie algorytmu pracy urządzenia, wentylatory pracują wyłącznie w okresach kiedy użytkownik korzysta z ogrzewania. Moduły wentylatorowe zaczynają pracę dopiero wówczas gdy czujnik zarejestruje temperaturę 28 stopni Celsjusza lub wyższą. Poniżej tej wartości pozostają w trybie czuwania. Powiązanie pracy wentylatorów z temperaturą grzejnika, dodatkowo zwiększa efektywność zestawu Aliento-grzejnik. W czasie gdy przez grzejnik nie przepływa czynnik grzewczy lub jego temperatura nie gwarantuje rzeczywistych przyrostów mocy, urządzenie nie pracuje.
DUŻE OSZCZĘDNOŚCI
System Aliento pozwala na zwiększenie wydajności grzejnika nawet o 50% względem bazowej mocy grzejnika, a co za tym idzie – na obniżenie kosztów energii.
EKOLOGIA
Na całym świecie podejmowane są działania mające na celu oszczędzanie energii i ochronę zasobów naszej planety. Dzięki Aliento możesz wspierać te działania i uzyskać efektywną moc cieplną w warunkach pełnego komfortu.
PROSTA OBSŁUGA
Aliento dostarczane jest jako produkt do bezpośredniego podłączenia. Można go łatwo zamontować w grzejniku oraz obsługiwać za pomocą intuicyjnego sterownika.